صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران:

تمام تلاشمان این است که تعهدات صادراتی را به خوبی و به نحو احسن به انجام برسانیم

مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران گفت: تمام تلاشمان این است که تعهدات صادراتی را به خوبی و به نحو احسن به انجام برسانیم و بتوانیم به عنوان یک صادرکننده مورد اعتماد در بازارهای جهانی شناخته شویم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمیدرضا حق بین جهرمی در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بیان مطلب فوق، افزود: برگزاری نمایشگاه هایی از این قبیل، قطعا بیانگر توانمندی‌های سازندگان و پیمانکارهای داخلی است.

وی افزود: همانطوری که شعار نمایشگاه امسال، «نفت ملی، کالا و خدمات ایرانی» است، این حجم از تولیدات داخلی که در این مکان ها به نمایش گذاشته می شود نیز بیانگر آن است که علیرغم تمام محدودیت ها و تحریم هایی که پشت سر گذاشتیم توانستیم بر مشکلات غلبه کنیم و در واقع هیچ محدودیتی را برنمی تابیم.

حق بین جهرمی تصریح کرد: شاید اگر در شرایط الزام رعایت پروتکل های بهداشتی به واسطه شیوع ویروس کرونا نبودیم، این نمایشگاه می توانست محلی برای بحث صادرات، واردات، ترانزیت و سوآپ گاز نیز باشد؛ هرچند که این موارد به صورت تخصصی هم در نمایشگاه ها و گردهمایی‌های مخصوص به خود برگزار می شود.

مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز ایران در ادامه، با بیان اینکه ما به عنوان متصدی و متولی امر صادرات در صادرات گاز طبیعی و فرآورده های گازی در کشور شناخته می شویم، اظهار داشت: علیرغم تمام محدودیت‌هایی که وجود دارد و مصرف بی رویه گاز، تمام تلاشمان این است که تعهدات صادراتی را  به خوبی و به نحو احسن به انجام برسانیم و بتوانیم به عنوان یک صادرکننده مورد اعتماد در بازارهای جهانی شناخته شویم.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/04 - ١٥:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1027
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: