صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی:

تا پایان سال جاری بیش از 550 روستای دیگر در استان خراسان جنوبی از نعمت گاز بهره مند می شوند‌

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی با اشاره به بهره مندی 100 درصدی خانوار شهری استان از نعمت گاز، گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تا پایان سال 99 درصد بهره مند خانوار روستایی در استان خراسان جنوبی به 93 درصد خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید محمود هاشمی در حاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ضمن بیان مطلب فوق، اظهار کرد: تا پایان سال جاری با انجام پروژه های در دست اقدام، مجموعا 96 درصد جمعیت شهری و روستایی استان خراسان جنوبی تحت پوشش گاز طبیعی قرار خواهند گرفت و این استان به پویش سبز گازرسانی کشور خواهد پیوست. 

وی با بیان اینکه شرکت گاز استان خرسان جنوبی در سال 1399 بالاترین تعهد گازرسانی در بین شرکت های گاز استانی را به نام خود ثبت کرده است، گفت: ان شاءالله بتوانیم تا پایان سال جاری، حدود 600 روستا را از نعمت گاز بهره مند سازیم و این حجم از کار در تاریخ فعالیت شرکت ملی گاز ایران بی سابقه است.

مدیر عامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی بیان کرد: برای سال آینده نیز تعداد300 روستای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد و درصد برخورداری استان به 98 درصد می رسد، ضمن آن که ان شاءالله در مجموع، درصد بهره مندی خانوارهای شهری و روستایی از نعمت گاز تا پایان سال 1400، حدود 99.5 درصد ارتقا خواهد یافت.

هاشمی به برخی از اقدامات شرکت گاز استان خراسان جنوبی در حوزه های مختلف به خصوص مسئولیت اجتماعی اشاره کرد و گفت: در راستای مسئولیت اجتماعی و اهمیت فرهنگ استفاده ایمن و بهینه ازگاز طبیعی، برنامه آموزشی در روستاهای استان با عنوان سفیر ایمنی گاز نیز در حال برگزاری است.

وی در پایان، اظهار کرد: طرح سفیر انرژی یکی از ابتکارات شرکت گاز استان خراسان جنوبی بوده و کارشناسان شرکت با حضور در روستاها و با رعایت فاصله اجتماعی، نسبت به آموزش نکات ایمن و استفاده بهینه از گاز طبیعی برای مردم اقدام می‌کنند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/11/04 - ١٥:٠٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1005
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: