صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

آغاز طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحد‌های مسکونی و تجاری در استان قزوین

در راستای تحقق مسئولیت های اجتماعی و با هدف مصرف بهینه سوخت گاز طبیعی، اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحد‌های مسکونی و تجاری در استان قزوین آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفرد بوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین درباره این طرح گفت: این طرح همگام و همراستا با سیاست های ابلاغی وزارت نفت است که اجرای آن در سطح استان می تواند علاوه بر کاهش چشمگیر گاز بها و صرفه جویی در مصرف گاز بخش های خانگی و تجاری، منجر به افزایش قابلیت اطمینان ، پایداری و استمرار جریان گاز در بخش های صنعتی و به تبع آن حفظ هرچه بیشتر محیط زیست شود.

بوشهری با اشاره به رایگان بودن طرح مذکور برای مشترکین مشمول، اضافه کرد: اجرای این طرح در قالب تنظیم مشعل های موتور خانه ، نصب رسوب گیر و عایق کاری تاسیسات است که پس از انجام اصلاحات توسط مجری ذیصلاح و تایید ناظران شرکت ملی گاز ، هزینه ها به مجری مربوطه پرداخت می شود.

وی در ادامه افزود: مشترکین گاز دارای موتورخانه مرکزی و شرکت‌های مجری واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی www.nigc.ir و انتخاب گزینه طرح بهینه‌سازی مصرف انرژی، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

بوشهری در پایان از مشترکین شرکت گاز استان درخواست کرد با همراهی در این طرح، همچون گذشته یاریگر شرکت گاز در تداوم و استمرار خدمات رسانی باشند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/03 - ١٢:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 333